Ako voliš stalna poboljšanja, unaprjeđenja i izazove, na pravom si mjestu!

Tražimo Sales and Distribution Specialista za naš brand Villas Guide.

Lokacija rada: Novigrad

Rok prijave: 14.09.2024
Brand VillasGuide specijaliziran je za upravljanje i najam smještaja privatnog portfelja kuća s bazenom i bez bazena putem svoje vlastite web stranice villas-guide.com kao i putem partnera/distribucijskih portala. Sales and Distribution Specialist upravlja svim relevantnim informacijama o smještajnim objektima putem vlastitog portala i distribucije na kojima se iste prezentiraju s ciljem prodaje i ostvarivanja rezervacije odnosno popunjavanja slobodnih termina prema definiranim uvjetima prodaje. Aktivno sudjeluje u analizi popunjenosti objekata i zajedno s voditeljem donosi odluke o implementiranju personaliziranih akcija s ciljem ostvarivanja što bolje rezultata. Također sudjeluje u procesima rezervacija, reklamacija te uspostavlja direktnu komunikaciju s gostom i partnerom kada je to potrebno radi dovršetka obrade same rezervacije. U okviru ove vrlo dinamične i odgovorne pozicije od osobe se očekuje poznavanje proizvoda kao i da prema trenutnom tržišnom statusu koji direktno ili indirektno utječe na postizanje prodajnih rezultata zna prepoznati i primijeniti potrebne korake kako bi se ostvarili prodajni ciljevi.

Opis posla i odgovornosti

  • Podrška u izradi strategije svih kanala prodaje (web, distribucija), motivacija za učenje u tom području
  • Sudjelovanje u analizi i pronalaženju novih kanala prodaje
  • Podrška vlasnicima objekata oko uvjeta prodaje, upravljanja raspoloživošću u kalendaru kao i informacijama o objektu
  • Sudjelovanje u izradi plana politike cijena, kalendarskog utjecaja i politika cijena objekta/ destinacije
  • Unos prodajnih uvjeta na razini objekta putem svih prodajnih kanala
  • Podrška u upravljanju slobodnim kapacitetima preko različitih kanala distribucije
  • Predlaganje provođenja tržišne aktivnosti za sve objekte, prepoznavanje perioda slabije popunjenosti prema stanju rezervacija te iniciranje aktivacije akcijskih (last-minute) ponuda
  • Komunikacija i pružanje redovitih usluga vezanih za rezervacije: zaprimanje upita, izrada ponuda, potvrđivanje, promjene i otkazivanje rezervacija, podrška klijentima/partnerima
  • Podrška odjelu financija: naplata i povrati dospjeli prema ostvarenim rezervacijama kako prema partnerima tako i prema distribucijskim kanalima
  • Podrška internom odjelu za kvalitetu (podrška u obradi reklamacija, recenzija i sl.)
  • Sudjelovanje u izradi mjesečnih, kvartalnih i godišnjih izvještaja prodajnih rezultata
  • Sudjelovanje u mjesečnim, kvartalnim i godišnjim projektima sektora
  • Analiza konkurencije i tržišta
  • Motivacija za učenje i razvoj potrebne tehnološke podrške procesima
  • Unaprjeđenje korisničkog iskustva vlasnika objekta doradama korisničkog sučelja i procesa

Potrebne kvalifikacije i kompetencije

  • Obrazovanje: VŠS/VSS/SSS
  • Vrsta zanimanja-smjer: ekonomski, hotelijersko-turistički, financijski smjer
  • Radno iskustvo: 1 godina na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje procesa rada turističkih agencija
  • Aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu (prednost poznavanje njemačkog jezika)
  • Razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine
  • Analitičnost, samostalnost i savjesnost u izvedbi
  • Poznavanje alata za upravljanje direktnom/online prodajom u svezi određenih područja/usluga
  • Računalna pismenost (MS Office), aplikacije iz domene travel/booking sektora
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivni vozač
  • Poželjne kvalifikacije i kompetencije

Uvjeti

  • Stalni radni odnos uz probni rok od 6 mjeseci
  • Početna neto plaća od 1.300€ do 1.700€
  • Trinaesta plaća u iznosu definiranom odlukom Uprave na razini društva
  • Nagrade i bonusi za postignute uspjehe u sezoni
  • Poslovni laptop i mobitel
  • Plaćen putni trošak
  • Plaćen topli obrok
  • Dodatno zdravstveno osiguranje
  • Mogućnost rada od kuće
  • Konstantno educiranje i mogućnost napredovanja

Kako se prijaviti?

Pošalji nam CV i nekoliko riječi o sebi putem donje forme najkasnije do 14.09.2024. Uđeš li u sljedeći krug, javit ćemo se povratno s pozivom na razgovor. Sretno :)

Ispuni prijavnicu. Prijavi se za posao!

Dopušteni formati datoteke: pdf, doc, xls, txt

Nije odabrana datoteka

Dajem privolu da Gaveia d.o.o., Rijeke Raše 7, 52466 Novigrad, u svojstvu voditelja obrade, obrađuje moje osobne podatke koje dostavljam ovim putem u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka (GDPR) i Zakonom o provedbi opće uredbe o zaštiti podataka kako je definirano Politikom privatnosti dostupnoj na https://gaveia.com/hr/privatnost u svrhu provođenja postupka zapošljavanja i odabira kandidata.

Ostali oglasi

Senior specijalist u odjelu direktne prodaje (sezonski posao)

Lokacija rada: Novigrad, Istra

Saznaj više
Senior specijalist u odjelu direktne prodaje

Saznaj više
Junior specijalist u odjelu direktne prodaje

Saznaj više