Ako voliš stalna poboljšanja, unaprjeđenja i izazove, na pravom si mjestu!

Tražimo marketing specijalista koji uživa u inovativnim načinima automatizacije.

Lokacija rada: Zagreb

Rok prijave: 30.05.2023.

Opis posla i odgovornosti

  • Kreiranje, održavanje i ažuriranje svih procesa i sadržaja unutar HubSpot CRM sustava
  • Automatizacija poslovnih procesa za odjele unutar Društva
  • Rad s marketinškim timom na razvoju i provedbi marketinških strategija
  • Planiranje, razvoj i provedba CRM strategije za poboljšanje klijentskog iskustva
  • Praćenje noviteta, updatea Hubspot CRM sustava i predlaganje unaprijeđenja procesa
  • Unaprijeđivanje web sjedišta analizom podataka i praćenjem konkurencije
  • Analiza i interpretacija podataka kako bi se poboljšala učinkovitost marketinških kampanja
  • Podrška u održavanju i ažuriranju web sjedišta za sve brandove

Potrebne kvalifikacije i kompetencije

  • Minimalno radno iskustvo od 1 godine rada u odjelu marketinga
  • Minimalno SSS - obrazovanje s područja ekonomije i/ili turizma
  • Visoka razina informatičkog obrazovanja (Word, Excel, Outlook, Internet)
  • Poznavanje barem jednog stranog jezika (engleski, njemački ili talijanski)
  • Poznavanje osnova HTML jezika (nije uvjet, ali svakako benefit)
  • Dobro razumijevanje marketinških procesa i strategija
  • Izvrsna analitička sposobnost i iskustvo u izradi izvještaja o performansama sustava

Poželjne kvalifikacije i kompetencije

  • Poznavanje softverskog alata HubSpot
  • Visoka razina poslovne komunikacije i pismenosti
  • Preciznost, organiziranost, odgovornost, fleksibilnost
  • Samostalnost i savjesnost u izvedbi

Uvjeti

  • Radni odnos na određeno (1 godina) s mogućnošću stalnog zaposlenja
  • Početna neto plaća od 800 € do 1.100 €
  • Plaćen putni trošak
  • Nagrade i bonusi za postignute uspjehe
  • Poslovni laptop i mobitel
  • Konstantno educiranje i mogućnost napredovanja
  • Subvencionirani topli obrok
  • Trinaesta plaća u iznosu definiranom odlukom Uprave na razini društva
  • Dodatno zdravstveno osiguranje
  • Plaćeni trošak vrtića

Kako se prijaviti?

Pošalji nam CV i nekoliko riječi o sebi putem donje forme najkasnije do 30.05.2023. Uđeš li u sljedeći krug, javit ćemo se povratno s pozivom na razgovor. Sretno :)

Ispuni prijavnicu. Prijavi se za posao!

Dopušteni formati datoteke: pdf, doc, xls, txt

Nije odabrana datoteka

Dajem privolu da Gaveia d.o.o., Rijeke Raše 7, 52466 Novigrad, u svojstvu voditelja obrade, obrađuje moje osobne podatke koje dostavljam ovim putem u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka (GDPR) i Zakonom o provedbi opće uredbe o zaštiti podataka kako je definirano Politikom privatnosti dostupnoj na https://gaveia.com/hr/privatnost u svrhu provođenja postupka zapošljavanja i odabira kandidata.

Ostali oglasi

Specijalist za sadržaj / Content writer

Saznaj više
Senior specijalist u odjelu direktne prodaje (sezonski posao)

Lokacija rada: Novigrad, Istra

Saznaj više
Senior specijalist u odjelu direktne prodaje

Saznaj više