Specijalist za društvene mreže i sadržaj
Tražiš dinamičan posao, a kreativan si i vješt u komunikaciji na društvenim mrežama?

Javi se na oglas, u potrazi smo za specijalistom za društvene mreže i sadržaj.

Lokacija rada: Novigrad, Istra

Rok prijave: 17.10.2021.

Opis posla i odgovornosti

  • Kreiranje i distribucija objava na društvenim mrežama (naglasak na Facebook i Instagram) korištenjem naprednih alata (Hubspot)
  • Izrada strategije i plana objava
  • Promocija i oglašavanje objava
  • Komunikacija u ime brenda (community menadžment) i promocija na društvenim mrežama, ali i ostalim digitalnim kanalima
  • Kreiranje sadržaja i objava na web sjedištima
  • Izrada content strategije za web sjedišta
  • Sudjelovanje u svim aspektima marketinških aktivnosti s ostatkom tima
  • Podrška u administraciji web sjedišta

Potrebne kvalifikacije i kompetencije

  • Minimalno 12 mjeseci radnog iskustva na istoj ili sličnoj poziciji
  • Obavezno poznavanje minimalno 2 strana jezika u govornoj i pisanoj komunikaciji (naglasak na engleski i njemački jezik)
  • Odlično pismeno izražavanje
  • Poznavanje tehničkog aspekta (tehnologije) društvenih mreža i razumijevanje njihove logike i mehanizama naprednog oglašavanja
  • Visoka razina informatičkog obrazovanja (Word, Excel, Outlook, Internet, Photoshop, Illustrator)
  • Samostalnost i svjesnost u izvedbi

Poželjne kvalifikacije i kompetencije

  • Razvijene komunikacijske sposobnosti
  • Kreativnost, pedantnost, organiziranost, odgovornost, fleksibilnost
  • Komunikativnost i učinkovitost

Uvjeti

  • Radni odnos na određeno (1 godina) s mogućnošću stalnog zaposlenja
  • Početna plaća 5000 kn do 6000 kn
  • Plaćen putni trošak
  • Nagrade za postignute uspjehe
  • Poslovni laptop i mobitel
  • Konstantno educiranje i mogućnost napredovanja
  • Subvencionirani topli obrok

Kako se prijaviti?

Pošalji nam CV i nekoliko riječi o sebi putem donje forme najkasnije do 17.10.2021. Uđeš li u sljedeći krug, javit ćemo se povratno s pozivom na razgovor.

Sretno 😊

Ispuni prijavnicu. Prijavi se za posao!

Dopušteni formati datoteke: pdf, doc, xls, txt

Nije odabrana datoteka

Dajem privolu da Gaveia d.o.o., Murvi 76, 52466 Novigrad, u svojstvu voditelja obrade, obrađuje moje osobne podatke koje dostavljam ovim putem u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka (GDPR) i Zakonom o provedbi opće uredbe o zaštiti podataka kako je definirano Politikom privatnosti dostupnoj na https://gaveia.com/hr/privatnost u svrhu provođenja postupka zapošljavanja i odabira kandidata.

Ostali oglasi

Senior specijalist u odjelu direktne prodaje

Pročitaj više
Junior specijalist u odjelu direktne prodaje