Ako si komunikativna osoba s odličnim poznavanjem stranih jezika i želiš raditi u dinamičnom okruženju mladog tima, javi nam se!

Nudimo ti mogućnost stalnog zaposlenja uz poticajnu zaradu kao senior specijalist u odjelu direktne prodaje.

Lokacija rada: Novigrad, Istra

Opis posla i odgovornosti

  • Direktna komunikacija s gostima putem telefona (dolazni i odlazni), e-maila i chat-a na njemačkom, engleskom i talijanskom jeziku
  • Komunikacija s partnerima
  • Kalkulacija troškova smještaja i ostalih usluga
  • Unos rezervacija u sustav
  • Izrada personaliziranih ponuda
  • Podrška gostima (Customer care)
  • Odgovornost za izvršenje planova rezervacijskog centra i uspješnost prodaje
  • Odgovornost oko funkcioniranja procesa rezervacija: zaprimanje upita, izrada ponuda, potvrđivanje, promjene i otkazivanje rezervacija
  • Odgovornost oko naplate potvrđenih rezervacija

Potrebne kvalifikacije i kompetencije

  • Minimalno radno iskustvo od 3 godine na poziciji Senior call centre agenta ili specijalista u odjelu direktne prodaje
  • Obavezno poznavanje njemačkog jezika i najmanje još jednog stranog jezika u govornoj i pisanoj komunikaciji (engleski ili talijanski jezik)
  • Obavezno radno iskustvo u turizmu na poslovima povezanim s prodajom, marketingom i recepcijom
  • Minimalno SSS - obrazovanje s područja ekonomije i/ili turizma
  • Visoka razina informatičkog obrazovanja (Word, Excel, Outlook, Internet)
  • Spremnost na smjenski rad (jutarnja i popodnevna smjena) i rad vikendom u vršnim mjesecima

Poželjne kvalifikacije i kompetencije

  • Poznavanje PHOBS rezervacijskog sustava
  • Razvijene komunikacijske i prodajne sposobnosti
  • Visoka razina poslovne komunikacije i pismenosti
  • Preciznost, organiziranost, odgovornost, fleksibilnost
  • Samostalnost i savjesnost u izvedbi

Uvjeti

  • Stalni radni odnos
  • Početna neto plaća od 800 € do 1.100€
  • Plaćen putni trošak
  • Mjesečne nagrade i bonusi za postignute uspjehe u visini do 30% neto plaće
  • Poslovni laptop i mobitel
  • Konstantno educiranje i mogućnost napredovanja
  • Plaćeni topli obrok
  • Trinaesta plaća u iznosu definiranom odlukom Uprave na razini društva
  • Dodatno zdravstveno osiguranje
  • Plaćeni trošak vrtića

Kako se prijaviti?

Pošalji nam CV i nekoliko riječi o sebi putem donje forme. Sretno! :)

Ispuni prijavnicu. Prijavi se za posao!

Dopušteni formati datoteke: pdf, doc, xls, txt

Nije odabrana datoteka

Dajem privolu da Gaveia d.o.o., Rijeke Raše 7, 52466 Novigrad, u svojstvu voditelja obrade, obrađuje moje osobne podatke koje dostavljam ovim putem u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka (GDPR) i Zakonom o provedbi opće uredbe o zaštiti podataka kako je definirano Politikom privatnosti dostupnoj na https://gaveia.com/hr/privatnost u svrhu provođenja postupka zapošljavanja i odabira kandidata.

Ostali oglasi

Marketing specijalist za automatizaciju / Marketing automation specialist

Lokacija rada: Zagreb

Saznaj više
Specijalist za sadržaj / Content writer

Saznaj više
Senior specijalist u odjelu direktne prodaje (sezonski posao)

Saznaj više